Přikrývky

V kategorii přikrývky nalezete hned několik druhů vysoce kvalitních peřin české výroby, které Vám nabízíme v různých velikostech. Patří sem např. přikrývky péřové (100% husí prach) či z polyesterových (dutých) vláken, dále přikrývky pro děti i dospělé a jednolůžkové nebo dvoulůžkové rozměry. Nejoblíbenější a nejčastěji kupovanou přikrývkou se stala "Přikrývka 4 roční období", kterou lze díky své variabilitě využívat po celý rok. Všechny naše peřiny jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. V nabídce máme nyní i zvýhodněné sady (přikrývka + polštář/e), při jejichž koupi výrazně ušetříte.


 • |
 • |
 • |
Povlečení Blanka černé

Povlečení Blanka černé

Povlečení Blanka černé barvy je vyrobeno ze 100% bavlny. Zaujme Vás určitě netradiční dvojí vzor.

600 Kč
Skladem 1 ks
Přikrývka 4 roční období

Přikrývka 4 roční období

Celoroční přikrývka v několika oblíbených velikostech, složená ze 2 dílů. Přikrývka s větší gramáží na celoroční užití, s menší letní užití....

Přikrývka dětská CELOROK

Přikrývka dětská CELOROK

Dětská přikrývka ve dvou oblíbených rozměrech vyrobena ze 100% PES, vhodná k využití přes celý rok.

Přikrývka dětská LETNÍ

Přikrývka dětská LETNÍ

Dětská přikrývka vyrobena ze 100% PES prošívaná dutým vláknem, vhodná pro využití v letních měsících.

Sada CELOROK

Sada CELOROK

Cenově zvýhodněná sada skládající se z polštáře LUX plněným PES kuličkami a přikrývky CELOROK prošívané PES rounem.

1 020 Kč
K dodání do 7 dnů
Přikrývka CELOROK

Přikrývka CELOROK

Přikrývka v několika oblíbených rozměrech. Vyrobena ze 100 % PES. Vhodné pro alergiky. Umožňuje použití po celý rok.

Přikrývka LETNÍ

Přikrývka LETNÍ

Letní přikrývka vyrobena ze 100% PES. Letní přikrývka plněná dutým vláknem. Vhodná pro alergiky.

Sada péřová

Sada péřová

Cenově zvýhodněná sada skládající se z péřového polštáře prvotřídní kvality plněným 70% husího peří a 30% husího prachu a péřové přikrývky plněné...

8 230 Kč
K dodání do 7 dnů
Přikrývka dětská ZIMNÍ

Přikrývka dětská ZIMNÍ

Dětská přikrývka ve dvou oblíbených rozměrech vyrobena ze 100% PES prošívaná dutým vláknem, vhodná do zimního období.

Přikrývka ZIMNÍ

Přikrývka ZIMNÍ

Přikrývka v několika oblíbených rozměrech. Vyrobena ze 100 % PES. Vhodné pro alergiky. Vhodná pro použití v zimních měsících.

Přikrývka péřová

Přikrývka péřová

Péřová přikrývka vhodná pro celoroční užití. Vyrobena ze 100% česané bavlny naplněna husím prachem. Vhodná pro alergiky.

6 825 Kč
K dodání do 7 dnů
 • |
 • |
 • |

Více o kategorii Přikrývky

Přikrývka je nedílnou součástí Vaší postele, a protože spánkem stráví průměrný člověk zhruba 1/3 svého života, je důležité vybrat si tu správnou. Vhodně zvolená přikrývka totiž zajistí Vašemu spánku dokonalý komfort. Na našich stránkách naleznete peřiny hned z několika materiálů a na výběr máte i z široké řady rozměrů od přikrývek dětských, přes jednolůžkové, až po přikrývky, které Vám zahřejí celou manželskou (dvoulůžkovou) postel.

Přikrývky z umělých vláken

Tyto deky jsou tvořeny ze 100% polyesterového (PES) rouna - duté vlákno. Na první dojem je přikrývka pevná, ale zhruba po prvním týdnu používání příjemně změkne. Po vyprání je opět krásně 

nadýchaná. Potah přikrývky je vyroben ze 100% polyesterového mikrovlákna bílé barvy se sametovým hmatovým efektem. Přikrývka je pravidelně prošita a po celé ploše obšitá zpevňovací paspulí. Přikrývky z polyesteru jsou moderní, hygienické a zdravotně nezávadné. Oproti peřinám z přírodních materiálů mají tyto z PES delší životnost, nižší cenu a snadněji se udržují. Veškeré naše přikrývky jsou z řady DE LUXE. Všechny tyto přikrývky jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. Díky vysoce kvalitním materiálům je lze prát až na 95°C.

Dle hustoty dutých vláken uvnitř přikrývky je rozlišujeme na - LETNÍ, ZIMNÍ a CELOROČNÍ.


Přikrývky péřové

Všechny peřiny jsou vyplněny 100% husím prachem - čistě přírodní produkt. Potah péřové přikrývky je vyroben ze 100% česané egyptské bavlny (maco - supersoft). Peřina je po celé ploše kazetově prošita. Jedinečnost péřových přikrývek tkví v dokonalém opětovném získávání svého tvaru a objemu. Z tohoto důvodu se skvěle přizpůsobí Vašemu tělu i jeho pohybům, a zajišťuje tak svým majitelům vysoce komfortní spánek. Peří patří k nejjemnějším a nejhřejivějším přírodním materiálům a jeho přední vlastnostmi jsou lehkost, vzdušnost, hřejivost a vysoká životnost. Peří tvoří také velmi nepříznivé podmínky pro roztoče, a to díky své schopnosti pohlcovat vlhkost. Všechny tyto peřiny jsou také vhodné pro alergiky a astmatiky. Vzhledem k náročnosti použitých materiálů doporučujeme údržbu svěřit do rukou odborníků, kteří se zaměřují na péči o peří.


Rozměry přikrývek

Dětské přikrývky 

 • 90x120 cm
 • 90x130 cm

Deky z umělých dutých vláken (100% polyuretan)

 • 135x200 a 135x220 cm - rozměry pro jednolůžko
 • 200x200 cm, 200x220 cm, 200x240 cm a 220x240 - rozměry pro manželskou postel  
 • 220x260 cm a 220x300 cm - u některých přikrývek 

Péřové přikrývky 

 • 135x200 cm, 135x220 cm
 • 200x220 cm, 200x240 cm
 • 220x240 cm a 220x300 cm

 

 

Námi prodávané přikrývky jsou vyráběny pouze v České republice, proto je u nich zajištěna prvotřídní kvalita za přijatelnou cenu. Mezi výrobce přikrývek nabízených na našem e-shopu patří např. Tanatex (CZ).

 

Pokud si nevíte s výběrem přikrývky rady, či máte jakýkoliv dotaz, můžete se na nás obrátit buď na telefonním čísle + 420 724 150 931 nebo formou e-mailu J.P.Trade@emal.cz. Nově máte možnost kontaktovat nás také prostřednictvím tzv. LIVECHATu, který naleznete na našich webových stránkách vpravo dole.